Viskas susieta…

Mes ne visada suprantame įvykių ryšio, ne visada susiejame priežastis ir pasekmes…

Nematome įvykių ryšio, kai susierzinę reiškiame pretenzijas kasininkei parduotuvėje, o po kelių valandų mums skambina kaimynas ir taip pat susierzinęs skundžiasi, kad mūsų šuo pernelyg garsiai loja.

Nematome ryšio, kai pietaudami su draugu piktdžiugiškai aptariame kolegos nesėkmes, o sugrįžę į darbą sužinome, kad ir pas mus staiga prasidėjo problemos ten, kur niekaip nesitikėjome.

Mes nepastebime įvykių ryšio, kai vakarieniaudami su šeima kalbame apie kažkokius negatyvius įvykius ir naujienas, o vėliau naktį negalime užmigti dėl skrandžio veiklos sutrikimų.

Tačiau lygiai taip pat mes nematome įvykių ryšio, kai sustabdome automobilį, kad padėtume senolei surinkti produktus iš suplyšusio paketo, o po dešimties minučių surandame laisvą vietą parkavimui prie pat įėjimo į parduotuvę.

Mes nematome ryšio, kai mielai padedame savo vaikų ruošti namų užduotis, o sekančią dieną nelauktai gauname bilietą į išsvajotą koncertą.

Mes nematome įvykių ryšio, kai padedame draugui, kuris atsidūrė sudėtingoje situacijoje, o po kelių dienų darbe netikėtai gauname premiją.

Kiekvieną gyvenimo akimirką, bet kokiose gyvenimo aplinkybėse mums sugrįžta tai, ką mes atidavėme, ir nesvarbu, suvokiame mes šį savitarpio ryšį ar ne.

Darykime gerus darbus, ir jie ne tik sugrįš pozityvumu, tyliu džiaugsmu, bet ir daugins bei didins gėrį Žemėje…

Autorius nežinomas, vertė ruvi.lt

Meilės ir gerumo mums visiems 🙂 !

2 mintys apie „Viskas susieta…“

 1. Kodėl žmogui turi sugryžti atgal, jeigu pvz kasnors išprovokuoja taip kad neišeina neutraliai sureaguoti. Ir atsakai tuo pačiu ar dar blogiau.

  Patinka

  1. Sveiki!

   Negatyvumas iš tiesų labai užkrečiamas, ir jo dabar taip daug, kad gali atrodyti, jog tai – normalu. Taip ir įsisukame į negatyvumą, todėl sunku pastebėti, kad neretai to negatyvumo šaltinis – mes patys. Esmė juk net ne tame, kad bus vienoks ar kitoks atgarsis ar atpildas, – kai elgiamės geranoriškai, nekenkiame kitiems, tuomet gyventi lengviau, nežiūrint į nieką, nes sąžinė rami…

   Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: