Dovanoti džiaugsmą…

Dovanodamas džiaugsmą kitiems, tu ir pats tampi laimingesnis.

Ši paprasta kiekvieno gruodžio tiesa  šildo širdį, kai aš renku dovanas, pakuoju dėžutes į spalvotą popierių, rūpestingai renku šventines dovanas iš to, ką mėgsta mano mylimi žmonės. 

Kiekvienam – savo. Tai, kas atlieps širdyje ir apkabins šiltu dėmesiu. Šiais metais norisi būtinai įdėti atvirutes ir parašyti tai, ką pasakyti asmeniškai kažkaip droviuosi, tai, kas gal neįprasta, bet labai svarbu!

Ko gero, visas gruodis – apie tai. Dovanoti džiaugsmą kitiems, kad ir pati pajusčiau šventinę nuotaiką, patikėčiau pasaka. Skleisti meilę, įžiebti girliandas tamsiausiu metų laiku ir tikėti, būtinai tikėti, kad tavo šviesūs langai nušvies kažkieno kelią.

Vis dažniau svajoju apie tai, kaip svarbu išsaugoti mielas tradicijas ir parodyti jas savo vaikams. Saugoti stiklinius žaisliukus, kuriuos močiutė su seneliu iki šiol laiko palėpėje senoje pašto dėžėje. Įjungti senus filmus ir animacinius filmukus, skaityti gražias knygas apie žiemą, iškirpti ažūrines popierines snaiges. Dovanoti pasaką tiems, kieno širdyje dar taip daug tikėjimo stebuklu…

Naujametinė nuotaika gimsta meilės dovanojimo procese.

Kai iškepi pačių paprasčiausių sausainių ir eini į svečius pas tėvus. Kai pasikvieti draugus į čiuožyklą ir įteiki mažas prasmingas dovanėles. Kai vaikštai po parduotuvę su pačiomis šilčiausiomis mintimis ir tiksliai žinai, kokią dovaną nupirkti pačiam artimiausiam žmogui, kad jis nusišypsotų ir viską suprastų.

Gruodis moko mus dovanoti, kurti ir šildyti, nelaukiant atsakomosios šilumos. Tai paradoksas, bet atiduodamas, tu gauni daug daugiau.

Nuoširdi padėka autorei! Pagal A. Čiulanovos esė, vertė ruvi.lt

Meilės ir tyro džiaugsmo mums visiems 🙂 !

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: