Man jie labai patinka

Man patinka žmonės su ugnele akyse! Bendraujant su jais atsiranda noras gyventi, ir ne tiesiog gyventi, o – pilnu pajėgumu.

Šie amžini idealistai su plačia šypsena veide visada atras tokius nuostabiai teisingus žodžius, kad uždegtų tavo pavargusioje širdyje vilties kibirkštėlę.

Būna taip, kad tu pats jau seniai nuleidai rankas, o jie būtinai prieis, atsargiai ištrauks iš tolimiausių tavo sielos kertelių visiškai užgesusį tavo tikėjimą stebuklu, ir, nupurtę nuo jo dulkes, įteiks tau. Ir, kai jis sužėrės kaip naujas, kai pabus tavyje tavo troškimai ir svajonės, tu suprasi, kad gyvenimas yra nuostabus! 

Man labai patinka žmonės, kurie net tuomet, kai jų pačių pasaulis pusiau sugriautas, visada atras būdų padėti tau sutvarkyti tavo pasaulį, nuspalvinęs jį ryškiomis spalvomis ir įžiebęs ten tūkstančius mažų žiburėlių.

Man patinka žmonės, gebantys dalinti kitiems savo širdies šilumą!

Padėka autorei! Pagal A. Jermolaevos esė, vertė ruvi.lt

Meilės ir gerumo mums visiems 🙂 !

6 mintys apie „Man jie labai patinka“

   1. Ačiū, miela Rūta! Taip gera lankytis atvirame, draugiškame, pilname meilės ruvi.lt draugų kambaryje. Ačiū, kad įkvepiate ir buriate mus.

    Patinka

   2. Ačiū Jums 🙂 ! Būtų smagu, jei bendrautume daugiau, bet dabar toks sudėtingas užsitęsęs laikotarpis, kad dauguma mūsų pavargę, ir dėl to ne iki bendravimo dabar. Todėl ir norisi sukurti erdvę, kur nors truputį atsigautume ir pajustume draugišką ramią, įkvepiančią atmosferą 🙂 …

    Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: