Geriausia, ką galiu

Tai labai svarbi išvada, kuri pakeitė mano gyvenimą. Vienintelis dalykas, kurį aš galiu kontroliuoti – tai mano veiksmai ir sprendimai dabartinėse sąlygose. Daryti geriausia, ką aš galiu čia ir dabar, kas aplink bevyktų.

Visa kita – iliuzija. Mes nežinome, kokios tos “aplinkybės“ bus rytoj ar po minutės. Mes nežinome, bus tos aplinkybės palankios ar ne, mes nežinome, palaikys mus kas nors ar ne. Net tie, kas nuoširdžiai pažada, ne visada gali ar nori būti šalia tuomet, kai reikia. Tokia realybė.

Esu tik aš ir mano sprendimas: kažką daryti ar nedaryti, eiti toliau ar sustoti. Ir viena, ir kita – teisinga, jei daroma iš širdies ir tu tiksliai žinai, kad šiuo metu tai geriausias pasirinkimas.

Viskas gamtoje taip gyvuoja. Nebando kontroliuoti to, ko kontroliuoti neįmanoma. Upė teka, keisdama vagą – priklausomai nuo landšafto, pasirinkdama geriausią kryptį. Augalai kažkaip įsigudrina prasikalti į šviesą per asfaltą. Jie tiesiog daro geriausia, ką gali tose sąlygose, kuriose dabar yra.

Kuomet tai suvoki, ateina vidinė ramybė. Kas benutiktų, tu visuomet turi pasirinkimą. Ir šį pasirinkimą darai tik tu. Tiesiog daryk geriausia, ką gali, ir būtinai išeisi į šviesą.

Padėka autorei! Pagal T. Godard esė, vertė ruvi.lt

Meilės ir gerosios vilties mums visiems 🙂 !

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: