Šiltas žmogus

Šilti žmonės. Žmonės, su kuriais tau šilta ir jauku.

Mano šiltas žmogau. Ranka tavo patikima.

Už mano nugaros tu kalbi tą patį, ką ir man sakai. Šiluma tavo nuoširdi.

Drauge su tavimi skanesnė kvapni arbata ir tai, kuo vaišini prie šios arbatos. Nesvarbu, kuo. Drauge su tavimi gardus pats gyvenimas, todėl atsigaunu, pasijutus ypatingu žmogumi tavo gyvenime. Kaip tai artima… Ir neįmanoma to išreikšti vien dėkingumo žodžiais…

Drauge su tavimi jauku, kur mes besusitiktume: apleistoje lūšnelėje, ant upės kranto, namuose be remonto, nupoliruotame iki blizgesio kotedže. Tu atsineši su savimi tą ypatingą atmosferą, šiltas žmogau. Ir viskas aplink persmelkiama ta šviesa – ir aš jaučiuosi lyg namuose, ir tu namuose, mes – artimos sielos.

Drauge su tavimi kiekvienas žodis turi galią gydyti ir dovanoti. Atidžiai klausau visko, viskas svarbu, įdomu, viskas laiku ir vietoje, į temą, su jausmu. Būti dėmesinga su tavimi lengva. Ir išklausyta, suprasta tavimi – taip pat.

Drauge su tavimi laikas lekia, skirtis nesinori, norisi be galo kalbėtis ir bendrauti su tavimi, nuostabusis šiltas pašnekove. Visada nepakartojamas, kiekvieną susitikimą naujas (nauja), kitoks (kitokia).

Drauge su tavimi tai, kas sunku – lengva, sudėtinga – paprasta, kas atidėta – išsprendžiama, kas nesigaudavo – įkvepia, ir tu mokaisi, bandai, džiaugiesi pradėtu procesu.

Aš taip dėkinga jums, šilti žmonės mano gyvenime. Už tai, kad jūs – tikri. Už tai, kad jūs esate. Už tai, kad jūsų dėka aš dar tikiu gyvenimu. Ir už tai, kad pradedu jį vėl ir vėl gyventi.

Dėkoju… Apkabinu… Su šiluma…

Linkiu jums laimės!

Padėka autorei! Pagal Ninos Sumire esė, vertė ruvi.lt

Meilės ir gerumo mums visiems 🙂 !

2 mintys apie „Šiltas žmogus“

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: