Sielų ryšys

Suspaudė sielą dėl kažkokio žmogaus – o jūs paskambinkite jam arba parašykite. Sužinokite, kaip sekasi. Nebūna taip, kad siela be reikalo nerimautų.

Yra paslaptingi ryšiai tarp žmonių, mokslo neištirti ir labai menkai aprašyti. Netikėtai prisimeni žmogų, net jei jo daug metų nematei – ir jis pasirodo. Pradedi kažkam skambinti – o jis tą pačią sekundę tavo numerį renka. Sapne pamatai – ir pats jį sutinki arba kažką išgirsti apie šį žmogų.

Sielos bendrauja tarpusavyje kartais be žodžių ir be kitų informacinių priemonių. Ir sielos nerimo nebūna be priežasties – galbūt, nieko blogo ir nenutiko. Galbūt, ir nėra priežasties jaudintis… Bet kažkas tą žmogų kankina. Ir kažkodėl jis mus prisiminė – nors mes gal ir nesame labai artimi žmonės. Ir ne giminės, ir ne draugai.

Nieko nebūna be priežasties, viskas turi prasmę, paslėptą ir kartais nesuprantamą. Ir jei paskambinti neįmanoma, galima tiesiog apie tą žmogų gerai pagalvoti, su meile ir šiluma. Ir palinkėti jam visko geriausio. Arba pasimelsti už jį, jei mokate.

Kaip tai veikia – aš nežinau. Niekas nežino. Bet tikrai palankiai veikia – meilė gydo net per atstumą. Ir aš dažnai taip darau, kai staiga suspaudžia dėl kažko sielą. Nors kas ta siela – mokslas taip pat nežino. Bet jei kartais skauda, reiškia – ji yra…

Padėka autorei! Pagal A.V. Kirjanovos esė, vertė ruvi.lt

Meilės ir gerumo mums visiems 🙂 !

2 mintys apie „Sielų ryšys“

    1. Tikrai, Jone, gyvenime taip dažnai būna, ir tas ryšys juntamas ne tik su artimais žmonėmis… Nenuostabu – juk visi esame susieti, kaip vienas organizmas, tik ne visi tai žino ir ne visi tuo tiki 🙂 .

      Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: