Išsigelbėjimas – Šviesoje

Nešti šviesą į savo abejones, į savo neviltį, į savo skausmą, į savo bejėgiškumą, į savo nerimą, į savo sutrikimą, į savo negebėjimą priimti tiesos apie tai, kas vyksta…

Nešti šviesą net į gūdžiausią tamsą – štai kas man yra asmeninės dvasinės kovos būsena, kurios neįmanoma išvengti tuomet, kai daug kas griūva tiesiog mano akyse.

Nešti šviesą, reiškia atsisakyti gyventi svetimose gyvenimo sąlygose, kurios buvo primestos, o ne pasirinktos.

Tai reiškia galvoti, galvoti, galvoti ir dar kartą galvoti, o ne paniškai kopijuoti, nepasitikėti besąlygiškai, neskubėti remtis svetimu kategoriškumu, kuris grįstas išskirtinai juodai-baltu.

Reiškia, išmokti, pagaliau, dirbti su informacija, vietoje to, kad čiuptum viską, kas papuola, o paskui tą visą nesuvirškintą perteklių svaidytum, kam papuola.

Nešti šviesą, reiškia, būti atsakingu už save ir tik už save, o ne manipuliuoti nepažįstamų žmonių gėdos ir kaltės jausmais, pasislėpus po anonimo kauke.

Nešti šviesą, reiškia, atnešti ją nors ir vienam žmogui, ir žinoti, kad kažkam su manimi šilta, šviesu ir saugu.

Nešti šviesą, reiškia, surasti ir sau jos šaltinį, todėl, kad šviesa palaikoma tik savitarpio apykaitoje, o ne donoryste be papildymo.

Nešti šviesą tuomet, kai tamsa kas sekundę dauginasi ir verbuoja vis naujus ir naujus adeptus – ne tik sudėtinga, bet titaniškai sudėtinga, mielieji…

Bet tik šviesoje yra išsigelbėjimas. Daugiau niekur.

Rinkitės, į ką remtis. Rinkitės tai, kas jums arčiau. Ir imkite visą atsakomybę už savo pasirinkimą.

Linkiu visiems šviesos…

Padėka autorei! Pagal Lilios Grad esė, vertė ruvi.lt

Šviesos ir gerosios vilties mums visiems 🙂 !

4 mintys apie „Išsigelbėjimas – Šviesoje“

  1. Ačiū Rūtele, kaip visada laiku, visi pastebėjimai atitinka mūsu išgyvenama laikmetì. Svarbu kaip ir rašai “ atsisakyti gyventi svetimose gyvenimo sąlygose, kurios buvo primestos, o ne pasirinktos”. Skleiskime taikos ir vienybės spindulius, nes kaip niekada ju reikia, kitaip tamsa apgaubs pasauli. Sėkmės ir gražaus savaitgalio!

    Patinka

    1. Ačiū, miela Diana 🙂 ! Tamsa turi savo planus, o šviesa – savo, ir pagrindinės kovos – informacinėje erdvėje. Kiekvieno žmogaus širdies šviesa didina bendrą šviesos, taikos ir meilės srautą pasaulyje – tai visų taikių žmonių laisvos valios išraiška. Tiesiog nenustokime šviesti, dabar kiekvienas žmogus svarbus ir reikalingas 🙂 .

      Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: