Tiesiog darykite gerus darbus…

Yra labai paprastas būdas susijungti su Siela. Paprastas, bet užtikrintas.

Darykite kuo daugiau gerų darbų.

Yra žmonės, kurie net nieko nepradėję, jau nerimauja dėl to, kad gali atiduoti pernelyg daug. Ir užduoda labai daug klausimų, tarsi bandydami išsiderėti garantiją, kad savo gerais darbais jie nenuskriaus savęs.

Manau, kad yra tik vienas būdas suprasti ir išmokti – reikia tiesiog veikti. Ir vieną dieną jūs pajusite neapsakomai įkvepiančią būseną: didžiulį jėgų antplūdį, entuziazmą, tyrą džiaugsmą, o nuovargį kaip ranka nuims. Atsiras daugybė originalių idėjų, kurios niekada į galvą neateidavo, ir pojūtis, kad Pasaulis bendradarbiauja su tavimi tavo geruose darbuose.

Tokia būsena ir yra ryšio su Siela patvirtinimas: viskas tvarkoje, jūs esate gyvenimo tekmėje. Siela net nevadovauja – ji stovi priešakyje ir veikia pati. Prasidėjo tikras Gyvenimas, ir jūs esate jo centre! Bent kartą tai patyrę, jūs jau niekada nepamiršite šio pojūčio.

Nėra atgrasesnio reiškinio, nei žmogus, kuris logiškai argumentuoja, kodėl nereikia “visur lįsti su savo gerais darbais“. Jis tikrai niekada nepatyrė Sielos džiaugsmo dėl to, kad ji yra Savo Vietoje ir daro tai, kas jai mieliausia.

Ir kalbame ne apie profesiją, o apie gerumą ir pagalbą. Apie tarnystę visų labui.

Viskas paprasta – Siela visada sukuria veiksmo impulsą. Visada. Ir jei jūs išmoksite jo nepraleisti, tuomet daugiau jau niekada neklausite “kaip susijungti su savo Siela“.
Tiesiog liaukitės derėtis, neleiskite protui “argumentuotais“ išvedžiojimais užgožti širdies impulso.

Net elgeta turi kuo pasidalinti, nes jam visada suteikiama galimybė pasitarnauti Kūrėjui ir žmonėms savo gerais darbais.

Dar daugiau – geri darbai geriausiai už viską pasaulyje apvalo Sielą. Ir nereikia jokių praktikų, nereikia daugybės valandų maldos ir atgailos, nereikia nieko transformuoti. Jūsų darbai – tai pati veiksmingiausia praktika ir technologija.

Žinau, kad kažkas norės paprieštarauti ir pasidalinti savo karčia patirtimi, kai “baudžiama už gerus darbus“ arba “rodomas juodas nedėkingumas“.

Tačiau ir šiuo atveju atsakymas paprastas: jei jaučiate įkvepiantį impulsą – veikite, jei ne – geriau nieko nedarykite.

Bet jei aplinkybės verčia jus kažką daryti, tiesiog priremia prie sienos – tuomet tai šimtaprocentinė pamoka. Todėl reikia tai atskirai išnagrinėti. Bet – visada! Absoliučiai visais atvejais tai bus pamoka susireikšminimui ir puikybei.. Būdas išugdyti geraširdiškumą ir kuklumą. Ir kuo didesnis bus pasipriešinimas – tuo labiau jus rems prie sienos.

Leiskite Sielai užimti pagrindinę vietą. Tai labai paprasta – tiesiog darykite gerus darbus 🙂 .

Padėka autorei! Pagal Ajgul Adylbajevos esė, vertė ruvi.lt

Geros savaitės ir pavasariškos šilumos mums visiems 🙂 !

2 mintys apie „Tiesiog darykite gerus darbus…“

 1. Reikia padaryti gerą darbą, dėl to, kad tu iš tiesų taip nori, o ne dėl to, kad pasirodyti prieš kitą, kad esi rūpestingas. Tyriausi jausmai išreiškiami tyliausiai, bet jie yra įsimintiniausi.

  Patinka

  1. Sveiki, Pauliau!

   Būtent, apie tai čia ir rašoma – daryti gerus darbus nuoširdžiai, besąlygiškai, geranoriškai. Geri žmonės tuo nesigiria, nes jiems natūralu bendrauti su kitais nuoširdžiai ir pagelbėti, jei reikalinga pagalba – tai neatsiejama jų gyvenimo dalis, jie tiesiog taip gyvena 🙂 ..

   Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: