Gyvenimo dovanos

Jei žmonės nedėkingi – gyvenimas atsidėkoja. Tuo sunku patikėti. Bet kartais taip būna.

Vienos geros moters niekas nepasveikino gimtadienio proga. Ji išgyveno sunkų laikotarpį: neteko darbo, išsiskyrė su vyru, o visi pažįstami ją pamiršo. Pinigai pasibaigė. O kam reikalingas numuštas lakūnas? Gal ji paprašys pinigų paskolinti, o gal primins apie tai, kad jai skolingi?

O juk ji visiems padėjo, slaugė, gelbėjo, dalinosi paskutiniu kąsniu – dabar iš jos nėra ką paimti, štai ir pamiršo visi jos gimtadienį..

Ryte ji išgėrė arbatos be cukraus ir suvalgė duonos riekelę. Pinigų visai nebuvo. Ir telefono sąskaita baigėsi, todėl ji niekam negalėjo paskambinti. Ir išėjo ji ieškoti lombardo, kad gautų užstatą už savo paprastučius auskarus. Na, juk nemirsi iš bado.

O pakeliui užėjo į prekybos centrą – ten kažkokia šventė buvo. Triukšminga ir linksma. Moteris pagalvojo: “Tegul ši šventė bus mano gimtadienio proga!“ ir nusišypsojo.

Prie jos priėjo mergina ir pasiūlė kavos su pyragaičiu – kavos reklaminė akcija! Nemokamai. Kava skani pasirodė. Pilnas kartoninis puodelis. Ir pyragaitis puikus.

Paskui moterį pakvietė užeiti į kosmetikos parduotuvę. Ir ten buvo akcija – ją pakirpo ir sušukavo garsus stilistas. Nemokamai. Moteris pasijuto tikra gražuole..

O drabužių parduotuvėje, į kurią ji užsuko, visi staiga sušuko: “Šimtasis pirkėjas!, – nors koks gali būti šimtasis iš pat ryto?.. Ten jai padovanojo saldainių ir gėlių.

O paskui suskambo jos telefonas. Moterį pakvietė į automobilių saloną, kur vyko naujo modelio pristatymas. Anksčiau, kai turėjo pinigų, ji pirko ten automobilį. Sūnėnui.

Salonas buvo netoliese, nuotaika puiki, todėl moteris ten nuėjo. Apžiūrinėjo naujo modelio automobilį, kai prie jos priėjo malonus vyriškis ir pradėjo viską aiškinti ir rodyti automobilį.

Graži ir linksma moteris jam iš karto patiko. Paskui paklausė apie gėles, sužinojo apie gimtadienį ir pakvietė vakarienei į kavinę. Ir jie šauniai pavakarieniavo! Nors moteris vis žadėjo grąžinti pinigus už vakarienę..

Ji visada viską atiduodavo. Visiems. Bet štai ir ja kažkas pasirūpino – visą dieną ji jautė, kaip Kažkas ja rūpinasi. Tas Kažkas padovanojo jai tiek dovanų.. Ir tarsi per tuos visus įvykius pasakė, kad ją myli.

Tas vyras taip pat tai pasakė – vėliau, po mėnesio, kai jai pasipiršo. O auskarai taip ir liko pas moterį – prisiminimui apie gimtadienį. Taip pat lyg ir dovana. Todėl kad geriems žmonėms dovanoja dovanas. Galiausiai viską padovanoja: laimę, sveikatą, išsigelbėjimą ir meilę..

Autorė A. Kirjanova, vertė ruvi.lt

Gražaus savaitgalio visiems 🙂 !

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s

%d bloggers like this: