Blaivybė (video)

Blaivybė yra sveikatos pagrindas. Akademikas F.Uglovas labai teisingai pastebėjo – jei rūkome ar geriame, visos kitos gyvenimo tobulinimo rekomendacijos neturi prasmės. Mūsų šviesuolis Vydūnas taip pat įvardino alkoholį kaip didžiausią dvasinio augimo stabdį, jis teigė, kad tik blaivi tauta gali sukurti laimingą ateitį.

Šio filmuko pavadinimas “Vaikai – geriausias visuomenės sveikatos rodiklis“. Vaikų prašoma parodyti, kaip atrodo girtas žmogus ir pažiūrėkime, ką jie rodo – jie atkartoja tai, ką mato savo gyvenime. Juk jei nematytų, tai tiesiog nesuprastų, kas yra tas girtas žmogus, tiesa? Tiesiog pagalvokime, kokį pavyzdį rodome ir kurkime sveiką visuomenę, tuomet ir mūsų vaikai seks kitokiu pavyzdžiu.

Ir dar vienas filmukas apie blaivybės trenerį. Tai įsivaizduojamas personažas, nes tokiu treneriu galime tapti tik patys sau. Čia pabrėžiama, kad žmogus nėra kaltas ar blogas, kad įsitraukia į priklausomybę, bet kelias iš jos prasideda tik asmeniniu apsisprendimu. Blaivybė turi būti sąmoninga ir motyvuota. Visada prisiminkime, kad viskas yra mūsų valioje, tereikia noro – tuomet sėkmė garantuota.

4 mintys apie „Blaivybė (video)“

 1. O kad tokius video vietoje reklamos per televiziją dažniau rodytų! Jūsų kolegai ir bendraminčiui komplimentai už gerą darbą! 🙂

  Patinka

 2. Labas, Vika 🙂
  Pritariu 🙂 .
  Dėl Sauliaus darbo taip pat manau, kad jis sėkmingas, gera pradžia. Ačiū, kad parašėte savo nuomonę, tai įkvėpia 🙂 .

  Patinka

 3. Labai geri filmukai 🙂 Žinau Sauliaus ikvėpėjus ir šaltinį, bet juk visi vedini vieno tikslo – propaguoti blaivų gyvenimą. Aš asmeniškai nesinuodiju, ir prie stalo besinuodyjantiems nedėstau teorijų.. Tiesiog už kompaniją geriu morkų sultis 🙂 Labai teisingai pasakyta – visada gali rinktis pats.

  Patinka

 4. Žinoma, kad niekas moralų už stalo neskaito, vėlu, kai jau vyksta procesas 🙂 .. Gerai pastebėjote – NESINUODIJU 😉
  Tiesiog besinuodijantys skausmingai priima informaciją apie savo žalingą įprotį, ir aš juos suprantu.
  Mes neiname pas juos ir neagituojame, o sukūrėme erdvę, kurioje dalinamės informacija. O jei užklysta ir supyksta – manau, jau gerai, nes susimąsto.. o jau kaip toliau elgsis – tikrai kiekvieno reikalas.

  Patinka

Parašykite komentarą

Įveskite savo duomenis žemiau arba prisijunkite per socialinį tinklą:

WordPress.com Logo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo WordPress.com paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Google photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Google paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Twitter picture

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Twitter paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Facebook photo

Jūs komentuojate naudodamiesi savo Facebook paskyra. Atsijungti /  Pakeisti )

Connecting to %s